/

Služby

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY JSOU U NÁS STANDARDEM

Cílem hotelu Fénix je být prostě jiným hotelem než běžně znáte.  Nabízíme Vám velmi kvalitní ubytování s nadstandardním vybavením, které doplňujeme individuálním přístupem a neustále se rozšiřující nabídkou služeb, které nejsou u většiny hotelů běžné. Seznamte se s naší nabídkou služeb a užijte si pobyt v horském prostředí nedaleko města a přitom v přírodě.

 

 

 • velké parkoviště přímo u hotelu
 • bezbariérový přístup do hotelu
 • vnitřní dětská herna
 • venkovní dětský koutek
 • samoobslužná kavárna Panorama
 • samoobslužný Snack & Bar
 • SMART TV s připojením k internetu
 • WiFi 100 Mb na pokoji i hotelu
 • vnitrobloková terasa s posezením
 • velmi bohaté snídaně formou bufetu
 • celodenní nabídka snack občerstvení
 • neomezený provoz recepce
 • každodenní úklid pokoje
 • výměna ručníků dle přání
 • deskové hry k zapůjčení
 • možnost úschovny kol, lyží a kočárků po předchozí domluvě
 • kuchyňský kout pro ohřev a přípravu
 • dětské nádobí a vybavení k zapůjčení
PARKOVÁNÍ & BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP DO HOTELU

 

Hotel disponuje vlastním pakovištěm přímo u hotelu. Parkovací místa jsou dlouhá až 7 metrů a tak je možné bez potíží zaparkovat i delší dodávky. Celý prostor pakoviště je monitorován kamerovým systémem a je osvětlený. Parkování je pro hosty zcela zdarma.

Celý vstup do hotelu je plně bezbariérový. V prostoru recepce je možné po domluvě bezpečně uložit kola, lyže i kočárky. Recepce hotelu funguje 24 hodin denně. Příjezdy jsou možné od 15:00 do 22:00 hodin. Pozdější příjezdy jsou možné pouze po přechozí domluvě

 

VNITŘNÍ DĚTSKÁ HERNA "AQUÁRIUM"
Vyladěná dětská herna je cílem všech našich malých hostů. Vychutnejte se skvělou kávu po náročném dni a nechtě děti objevovat všechny hračky, stavebnice, skládačky, puzzle, omalovánky, vláčkodráhy, autodráhy a mnohé další kvalitní hračky, které jsou v herně k nalezení. Pohodlné posezení či poležení při sledování pohádek z HBO a NETFLIX děti určitě potěší.

Vychutnejte si výbornou kávu s dezertem v samoobslužné kavárně Panorma zatímco si děti budou spokojeně hrát. Po celou dobu na děti vidíte skrze velká prosklená okna.
PROVOZNÍ DOBA HERNY JE OD 8:00 DO 20:00 HODIN
SAMOOBSLUŽNÁ KAVÁRNA & SNACK BAR
Ačkoliv hotel nedisponuje vlastní restaurací, nabízíme Vám možnost celodenního posezení v příjemných prostorách samoobslužné kavárny Panorama, ze které je krásný výhled do okolí, nebo i na vnitřní terasu či do dětské herny. Pro maximální pohodlí hostů je v hotelu Fénix zaveden v mnoha službách unikátní samoobslužný systém. Po celý den je hostům k dispozici samoobslužný prodej nápojů, doplňkového zboží a jízdenek na MHD - to vše za ceny, které vás mile překvapí.  

Vezme-li si host jakékoli zboží, jednoduše jej zapíše do své pokojové karty. Celková útrata se hradí až při odjezdu. Jednodušeji to již opravdu nejde :-). 

SLUŽBY PRO DĚTI - JSME BABY FRIENDLY
Ve Fénixu jsou vždy vítány rodiny s dětmi. Víme jak jsou vaše děti pro vás důležité, proto se o ně společně s vámi rádi postaráme. K dispozici jsou Vám dětské židličky (Ikea - plastové), v kuchyňce naleznete kompletní sady dětských nádobí a potřeb. Pro Vaše miminko je standardně na apartmánu k dispozici dětská vanička a přebalovací podložka. Pro větší děti je připraven nočník a stupátko k umyvadlu. Pro děti je vždy připraveno povlečení s dětskými motivy. Pro malé děti Vám rádi připravíme dětskou postýlku včetně matrace a peřinek s dětskými motivy.
Ve Fénixu jsou vždy vítány rodiny s dětmi. Víme jak jsou vaše děti pro vás důležité, proto se o ně společně s vámi rádi postaráme. K dispozici jsou Vám dětské židličky, v kuchyňce naleznete kompletní sady dětských nádobí a potřeb. Pro Vaše miminko je standardně na pokoji či apartmá k dispozici dětská vanička. Pro větší děti je připraven nočník a stupátko k umyvadlu. Pro malé děti Vám rádi připravíme dětskou postýlku včetně matrace a peřinek s dětskými motivy.

 • Zapůjčení dětské postýlky s kompletní výbavou.
 • Široká nabídka společenských her.
 • Zapůjčení nočníku, vaničky, stupátka a podložky pro přebalování.
 • Dětské nádobí a jídelní židličky.
 • Možnost zapůjčení ježdíků, bobu a sáňek.
 • Základní dětské léky včetně teploměru.
 • Zapůjčení dětských hraček na pokoje.

INTERNET & SMART TECHNOLOGIE
Všechny pokoje jsou vybaveny SMART TV LG s Magickým ovladaček a připojením k internetu díky kterému můžete navštěvovat internetové stránky, sledovat YouTube, HBO, NETFLIX a mnohé další služby. (ke službe HBO a NETFLIX musíte mít vlastní přístupové údaje). Všechny pokoje, vnitřní a venkovní prostory hotelu jsou pokryty silným signálem WiFi o rychlosti 100 Mb/s. 

Všechny pokoje mají barevné (RGBW) podsvětlení postele, které umocňuje romantické chvilky, nebo nabízí ambientní světlo při sledování televize. Většina pokojů má v koupelně audio systém umožňující poslech rádia, nebo vlastní hudby pomocí technilogie Bluetooth. Chytré RGB CCT osvětlení v  prosklených koupelnách umožňuje stmívání i změnu barvy podle nálady.

ZAVAZADLA & KOLA
V případě brzkého příjezdu, nebo prodloužení pobytu na hotelu, je možné uložit Vaše zavazadla do skladové místnosti v prostoru recepce.

Pokud plánujete navštívit hotel s koly prosíme vezměte na vědomí, že na hotelu není k dispozici žádná místnost pro uložení kol. Kola je nutné ponechat v autě. Uložení kol na pokoje není bohužel možné.

 

ROZVOZ - JÍDLO AŽ DO POKOJE
Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli?
Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj. Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou z výtečné restaurace, ktera spolupracuje s našim hotelem a umožňuje dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci. Objednání dovozu je možné denně do 22:00 hodin.
Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli? Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj.

Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou osvědčených restaurací, které spolupracují s našim hotelem a umožňují dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci.

BRZKÝ PŘÍJEZD / PRODLOUŽENÍ POBYTU
Jste unaveni? Rádi byste si užívali klidu a soukromí na apartmánu či pokoji? Nechce se Vám chodit nikam do restaurace a přitom byste rádi něco dobrého zakousli?
Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pokoj. Na pokoji je k dispozici menu s nabídkou z výtečné restaurace, ktera spolupracuje s našim hotelem a umožňuje dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci. Objednání dovozu je možné denně do 22:00 hodin.

Brzký příjezd od 12:00 hodin - přednostní ubytování


Tento případ známe, odjíždíte na zaslouženou dovolenou, vysněný víkend a ubytování je všude možné od 15:00 a déle hodin. Žádné změny plánů! U nás máte možnost ubytování již od 12:00 hodin! Pokoj pro vás přednostně uklidíme a vy se tam můžete ubytovat již dopoledne. Možnost brzkého příjezdu se řídí možnostmi hotelu a musí být vždy předem domluven/objednán na recepci.

 

Cena za brzký příjezd:


 • od 12:00  hodin   450 Kč
 • od 13:00  hodin   300 Kč
 • od 14:00  hodin   150 Kč

Prodloužení pobytu na pokoji:


Pokud se Vám u nás bude líbit a nebudete chtít po skvělé snídani spěchat domů můžete si objednat prodloužení pobytu. Za standardních podmínek je nutné pokoje uvolnit do 10:00 hodin. Následující možnosti prodloužení se řídí možnostmi hotelu a musí být vždy předem domluveny/objednány na recepci.

 

Cena za prodloužení pobytu:


 • do 11:00 hodin   150 Kč
 • do 12:00 hodin   300 Kč
 • do 13:00 hodin   450 Kč
DÁRKOVÝ POUKAZ / FKSP & MOŽNOSTI PLATBY
Pobyt v hotelu Fénix můžete komukoliv věnovat formou dárkového poukazu, který Vám na požádání vystavíme a zašleme v tištěné, nebo elektronické podobě. V současné době tvoříme online editor dárkovéh poukazu. Před jeho spuštěním můžete poukaz objednat emailem. Poukaz můžou být vystaveny na fixní hodnotu s neupřesněným termínem, nebo na přesný typ pokoje s termínem pobytu.

Přijímáme platby v hotovosti, platební kartou, nebo bankovním převodem. U firemních zákazníků je po domluvě možné provést platbu na fakturu. Pobyt v hotelu Fénix je možné hradit i formou benefitů UP, BENEFIT PLUS, nebo formou příspěvku od zaměstnavatele FKPS. V takovém případě si ověřte dostupnost poptávaných pokojů v přehledu obsazenosti a následně nás kontaktujte emailem. O vše se postaráme za Vás.
TERASA - MÍSTO PRO ODPOČINEK I ZÁBAVU
Klidný prostor vnitrobloku hotelu skýtá příjemnou terasu s posezením u stolů, nebo v pohodlných křeslech. Na terase můžete konzumovat jakékoliv nápoje, potraviny, nebo si číst svou oblíbenou knihu. Pro děti je na vnitřní terase připraven dětský koutek s travním kobercem, dětským domečkem s plně vybavenou kuchyňkou na dětské vaření. Kromě domečku jsou pro děti k dispozici další hračky vhodné pro venkovní použití.

UPOZORŇUJEME, ŽE TERASA STEJNĚ JAKO VŠECHNY VNITŘNÍ PROSTORY HOTELU JSOU ZCELA NEKUŘÁCKÉ. KOUŘENÍ JE MOŽNÉ POUZE U VSTUPU DO HOTELU, KDE JE KRYTÁ KUŘÁRNA, NEBO KDEKOLIV MIMO AREÁL HOTELU. VYJÍMKOU JE POUZE TERASA U WELLNESS POKOJE KING, KDE JE KOUŘENÍ POVOLENO.

Z DŮVODU ZAJIŠTĚNÍ NOČNÍHO KLIDU A SPOKOJENÉHO POBYTU VŠECH HOSTŮ JE TERASA PŘÍSTUPNÁ POUZE 22:00 HODIN.20 DŮVODŮ PROČ SE UBYTOVAT VE FÉNIXU
55" a 49" LCD SMART TV připojené k internetu s MAGIC dálkovým ovladačem na každém pokoji
plně zatemňující závěsy pro dokonalou tmu i během dne
vysoké antialergické matrace
WiFi pokrytí po CELÉM hotelu o rychlosti 100 Mbps
7x velká vířivka se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení
3x maxi vířivka o velikosti 175x175 cm se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení na wellness pokojích
15x koupelna s vlastním audio systémem s rádiem a podporou BLUETOOTH poslechu
3x luxusní infrasauna s audio systémem na wellness pokojích
celodenně otevřená samoobslužná kavárna Panorama s širokou nabídkou nápojů, pochutin a dezertů
vstup do hotelu za pomocí čipové karty
 • 55" a 49" LCD SMART TV připojené k internetu s MAGIC dálkovým ovladačem na každém pokoji
 • plně zatemňující závěsy pro dokonalou tmu i během dne
 • vysoké antialergické matrace
 • WiFi pokrytí po CELÉM hotelu o rychlosti 100 Mb/s
 • 7x prostorná vířivá vana se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení
 • 3x maxi vířivá vana o velikosti 175x175 cm se vzduchovou a vodní masáží včetně barevného podsvětlení na wellness pokojích
 • 15x koupelna s vlastním audio systémem s rádiem a podporou BLUETOOTH poslechu
 • 3x luxusní infrasauna s audio systémem na wellness pokojích
 • celodenně otevřená samoobslužná kavárna Panorama s širokou nabídkou nápojů, pochutin a dezertů
 • vstup do hotelu za pomocí čipové karty

 • vlastní prostorné parkoviště přímo u hotelu
 • bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu
 • samoobslužná kavárna, čajovna a čokoládovna
 • pohodlný lobby bar pro posezení a konzumaci přístupný po celý den
 • luxusní dětská herna pro malé o velké přístupná zdarma po celý den
 • široká nabídka deskových a společenských her zdarma k zapůjčení
 • kompletnívybavenost pro malé i větší cestovatele
 • zcela nekuřácké prostředí hotelu - pro kuřáky je připravena venkovní krytá kuřárna
 • jeden plně bezbariérový pokoj vhodný i pro vozíčkáře
 • odpočinkové prostory pro relaxaci na různých místech hotelu

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY  - VÁŠ POBYT MŮŽE BÝT JEŠTĚ PŘÍJEMNĚJŠÍ
Květiny na pokoji v průběhu pobytu  (PŘIPRAVUJEME)

Potěšte svoji partnerku krásnou květinou, která na ni bude čekat při návratu na pokoj. Květina navíc váš pokoj ještě více zútulní a provoní. Nemusíte se o nic starat, stačí si jednoduše vybrat z naší nabídky a my překvapení připravíme za vás. Objednávku můžete domluvit osobně na recepci nebo naprosto diskrétně pomocí SMS. Napište nám zprávu na telefonní číslo 774 108 430, kde v obsahu napíšete číslo svého pokoje, čas kdy si přejete květinu na pokoj dodat (ideálně, čas kdy budete mimo hotel) a číslo květiny ze seznamu. O vše ostatní se již postaráme. Seznam květin pro výběr naleznete v knize doplňkových

služeb.

KVĚTINA NA POKOJI PŘI PŘÍJEZDU
Potěšte svoji partnerku krásnou květinou, která na ni bude čekat na pokoji při příjezdu. Květina váš pokoj ještě více zútulní a provoní. Nemusíte se o nic starat, stačí si jednoduše vybrat z naší nabídky v rezervačním systému a my překvapení připravíme za vás. Ideálním doplňkem ke květině je romantická příprava pokoje a láhev vychlazeného sektu, který si také můžete objednat při vytváření rezervace. Cena za květinu: dle nabídky

 

ROMANTICKÁ PŘÍPRAVA POKOJE

Nachystejte pro svůj protějšek originální překvapení již při příjezdu. Romantická příprava pokoje v sobě zahrnuje: romantické ustlání postele a výzdobu pokoje, lůžko posypané okvětními lístky, sladké překvapení, dva malé polštářky navíc a župany na pokoji po celý pobyt. Cena za romantickou přípravu: 200 Kč

VYCHLAZENÝ SEKT, NEBO VÍNO PŘI PŘÍJEZDU

Oslavte začátek pobytu přípitkem vychlazeného sektu či vína na pokoji. V rezervačním systému si vytváření rezervace sami vyberete, který z nápojů máte nejraději. Máte-li zájem o jiný druh nápoje, stačí napsat své přání, připravíme cokoliv si budete přát.

Bohemia Sekt (Demi, Brut, Rose, Chardonnay) 350 Kč

Bílé, nebo červené víno 350 Kč

 

EXTRA POLŠTÁŘKY, ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ A ŽUPANY

Naše postele mají velmi pevnou nevrzající konstrukci a kvalitní matrace s lamelovými rošty. Pro vaše pohodlné odpočívání je standardní polštář doplněn o další malý polštářek. Pro maximální pohodlí či polštářovou bitvu vám rádi přirpavíme další malé polštářky či župany. Pokud vám nevyhovuje standardní typ polštáře, můžeme Vám připravit anatomický polštář.

Cena dalších malých polštářků 50 Kč / 2ks / pobyt

Cena pohodlných županů          100 Kč / 2ks / pobyt

(na wellness pokojích jsou župany součástí výbavy pokoje)

+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
Historie Okolí hotelu Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Fénix Wellness Hotel, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2020 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.