Kariéra

KARIÉRA - PRÁCE VE FÉNIX

Pojď pracovat do moderního hotelu Fénix. Našim zaměstnanců kromě nadstandardního finančního ohodnocení nabízíme i mnoho dalších benefitů.

Hotelový tým tvoří jednu velkou rodinu, o kterou se dobře staráme a členy si hýčkáme. Provozujeme hotel s láskou a péči, kterou hosté oceňují a vytváří tak příjemné pracovní prostředí. Hledáme někoho kdo má zájem o dlouhodobou a stabilní práci, která ho bude bavit. Máte-li jakékoli dotazy kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme.

RECEPČNÍ NA HOTELU
OBSAZENO
NÁPLŇ PRÁCE:
rezervace pokojů a služeb
aktivní komunikace s hosty
organizace provozu
komunikaci se všemi úseky
e-mailová a telefonická komunikace
POŽADUJEME:
spolehlivost, pečlivost, vzdělání minimálně s maturitou
aktivní angličtina slovem i písmem
základní znalost němčiny VÝHODOU
schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
přátelské vystupování
časovou flexibilitu, ranní, odpolední a občas i noční směny
jeden až dva odpracované víkendy v měsíci
(PÁ 13:00 - 20:00, SO 7:30 - 20:00, NE 7:30 - 20:00)
pracovní doba je nepravidelná
ranní směny
(6:30/7:30 - 15:00)
odpolední směny
(12:00 - 20:00)
celodenní směny
(6:30/7:30 - 20:00)
noční směny
(19:00 - 7:30)
směny lze po domluvě upravit/změnit dle potřeby kolektivu
chuť učit se novým věcem
zkušenost s prací na recepci
míle a reprezentativní chování a vzhled

1) RECEPČNÍ NA HOTELU (HPP)

  • rezervace pokojů a služeb
  • aktivní komunikace s hosty
  • organizace provozu
  • komunikaci se všemi úseky
  • e-mailová a telefonická komunikace
  • pomoc se zajištěním provozu hotelu

POŽADUJEME:
  • bydliště v Liberci, nebo velmi blízkém okolí
  • nástup ihned (nelze čekat na ukončení přechozího zaměstnání)
  • zkušenost s prací na noční směny
  • spolehlivost a pečlivost
  • extrovertní povahu a umění navázat hovor s hostem
  • vzdělání minimálně s maturitou
  • čestina slovem i písmem na perfektní dobré úrovni
  • angličtina slovem i písmem na dobré úrovni
  • jakákoli znalost němčiny VÝHODOU
  • schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
  • přátelské vystupování, smysl pro humor
  • časovou flexibilitu a ochotu vypomahat týmu
  • jeden (občas dva) odpracovaný víkendy v měsíci
  • pracovní doba je nepravidelná
  • ranní směny (6:30/7:30 - 15:00)
  • odpolední směny (12:00 - 20:00)
  • celodenní směny (6:30/7:30 - 20:00)
  • noční směny (19:00 - 7:30/8:30) (průměrně 5 směn za měsíc)
  • pomoc s přípravou a aranžováním snídaní (noční směna)
  • směny lze po domluvě upravit/změnit dle potřeby kolektivu
  • chuť učit se novým věcem
  • zkušenost s prací na hotelové recepci (***+), nebo na obdobné pozici
  • reprezentativní chování a vzhled

Svůj životopis s aktuální fotografií nám zašlete ještě dnes - rádi Vás pozveme na pohovor.

  • E-mail: prace@hotelfenix.cz
  • Tel.: 608 539 929
  • Adresa pracoviště: Ještědská 279, Liberec 19

NABÍZÍME:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • NADSTANDARDNÍ NÁSTUPNÍ PLAT
  • PO ZAPRACOVÁNÍ ZVÝŠENÍ PLATU
  • + řadu benefitů v našem hotelu (masáže, wellness, Multisport...)
  • PROPLÁCÍME PŘÍPLATKY za víkendy, přesčasy, noční směny i státní svátky
  • DÁVÁME příspěvek na stravování a dopravu v případě bydliště mimo Liberec
  • zázemí stabilní společnosti, moderní a přátelské prostředí
  • skvělý pracovní kolektiv
  • DĚLÍME SE o spropitné
  • bezproblémové parkování u hotelu zdarma
  • pohodlnou dopravu do práce MHD (zastávka tramvaje je 100 m od hotelu)

PRACOVNÍ MÍSTO JE VOLNÉ

NÁSTUP IHNED!

+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kariéra Časté dotazy Okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E