/

Wellness

PRIVÁTNÍ WELLNESS

 

Uvolněte se, prosím. Zavřete notebook, odložte mobil a zapomeňte na starosti všedních dní – v prostorné vířivce, luxusních saunách, pod amazonskými tropickými sprchami nebo při pohledu na harmonizační stěnu z norského mechu.

V našem privátním wellness můžou zcela vypnout nejen hoteloví hosté, ale i veřejnost. Baterky zde pravidelně dobíjejí lidé z širokého okolí Liberce. A každému rádi připravíme zážitek na míru.
Můžete tady oslavit narozeniny, výročí nebo požádat přítelkyni o ruku. My zařídíme vše, co bude potřeba, abyste drahé polovičce vyrazili dech – puget, šampaňské, svíčky, květy, zásnubní prsten, oblíbenou muziku…
Dopřejte si 180 minut pocitu blaženosti v časových intervalech 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00, 17:00 - 20:00 a 21:00 - 24:00. Nebo se nechte hýčkat celých 11 hodin a prožijte úžasnou noc plnou luxusního odpočinku.

 

Nordic Spa je unikátní koncept privátního zážitkového wellness, kde najdete prostornou vířivku, dva typy saun, amazonské sprchy, harmonizační stěnu i plný bar. Nabízíme maximální komfort a naprosté soukromí. Budete tu pouze vy a ten, ta či ti, které pozvete.


Můžete tady oslavit narozeniny, výročí nebo požádat přítelkyni o ruku. My zařídíme vše, co bude potřeba, abyste drahé polovičce vyrazili dech – puget, šampaňské, svíčky, květy, zásnubní prsten, oblíbenou muziku…

Dopřejte si 180 minut pocitu blaženosti v časových intervalech 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00, 17:00 - 20:00 a 21:00 - 24:00. Nebo se nechte hýčkat celých 11 hodin a prožijte úžasnou noc plnou luxusního odpočinku.

 

Wellness není v ceně ubytování. Pro vstup je nutná rezervace.


REZERVACE NA NORDICSPA.CZ

 

VYBAVENÍ
 • luxusní vířivka s podsvícenou hladinou
 • stěna z pravého norského mechu
 • finská sauna s extra širokými lavicemi
 • infrasauna se solnou stěnou
 • pohodlná postel
 • amazonské zážitkové sprchy
 • relaxační zóna pro odpočinek
 • barové posezení s výhledem do vířivky
 • smart televize připojená k internetu
 • Netflix, YouTube Premium, Spotify Premium, O2 TV Sport
 • wellness bar (za příplatek)
 • audio systém s Bluetooth (3x)
 • inteligentní systém osvětlení
 • možnost individuálního nastavení - teploty, osvětlení, audio
 • ručníky, osušky, prostěradla i župany

 

 

Naše nejmodernější privátní wellness nabízí ideální romantickou atmosféru pro chvíle ve dvou.
Přijeďte objevit neobyčejné prostředí, které je samo o sobě relaxací pro Vaše tělo i duši.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA

 

WWW.NORDICSPA.CZ

DENNÍ A NOČNÍ WELLNESS

 

Ostatní se tou dobou budou potit v práci, vy v našich luxusních saunách. Místo pokynů nadřízených či stěžování zaměstnanců uslyšíte pouze relaxační hudbu z třízónového audio systému nebo muziku z vašeho telefonu přes Bluetooth. A pod tlakem budete jen během intenzivní hydromasáže ve vířivce, kde se zbavíte i posledních zbytků stresu.
Být požitkář se u nás vyplatí. Nezapomenutelný odpočinek totiž přes den nabízíme ve dvouhodinových intervalech od 9 do 20 hodin – a při objednání dvou intervalů po sobě získáte jako dárek bonusových 60 minut luxusní relaxace zdarma!

Báječný relax po náročném dni, tolik potřebná pauza od hlídání dětí, příjemný sraz s přáteli nebo jedinečné místo pro diskrétní a ničím nerušené schůzky. Jak využijete denní wellness je čistě na vás.

 

Budete ho mít na 3 hodiny plné pohody, romantiky či vášně pouze pro sebe. Najdete tu maximální komfort, odpočinek a soukromí. Vychutnejte si privátní SPA v intervalech 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00, 17:00 - 20:00 a 21:00 - 24:00 hodin.

 

 

REZERVACE NA NORDICSPA.CZ
CELONOČNÍ WELLNESS

 

Nechte se hýčkat celou noc. Mezi saunováním třeba zkoukněte kompletní sérii nového hitu od Netflixu. První díl si vychutnejte z vířivky, druhý z křesílka, třetí z barové stoličky a zbytek z pohodlné postele. Na YouTube premium najdete bezednou studnici ničím – ani reklamami – nerušené zábavy. A po ruce vám bude plně vybavený bar. Nepochybujeme, že si všech lákadel užijete do sytosti. Privátní wellness budete mít totiž od 21 hodin večer až do 8 ráno pouze pro sebe.
Přijet k nám ale můžete mnohem dříve. A ani na odjezd nemusíte pospíchat. Součástí celonočního wellness je i rezervace standardního pokoje Classic, kde vás rádi ubytujeme už od 15 hodin a po prosaunované noci plné úžasných zážitků se v něm jistě rádi prospíte.  Bude váš až do poledne.

Unikátní oslava, dechberoucí žádost o ruku nebo skvělý dárek někomu, kdo si zaslouží jen to nejlepší. Celá noc v privátním wellness je mimořádný zážitek, na který se nezapomene. Od 21 hodin do 8 ráno budete mít dost času užít si vířivku, finskou a infra saunu, pohodlnou postel, plný bar i televizi.

 

Navíc do SPA rádi připravíme květiny, sekt, romantickou výzdobu, dárkový koš, oblíbenou hudbu či jiné překvapení dle vašeho výběru, aby zde strávený čas neměl jedinou chybičku. Ráno si od 8:00 vychutnáte báječnou snídani, kterou máte již v ceně celonočního wellness.

 

DOPORUČUJEME: Pokud si chcete užít pobyt ještě více doporučuje včas přiobjednat i ranní interval k celonočnímu wellness a díky tomu nemusíte ráno brzo vstávat a po snídaních se do SPA ještě vrátit užít si kus dašího zážitku.

 

 

REZERVACE NA NORDICSPA.CZ
BONUS PRO UBYTOVANÉ HOSTY:

 

ZDARMA PRODLOUŽENÍ POBYTU NA POKOJI DO 13:00 HODIN PŘI REZERVACI RANNÍHO INTERVALU.

Přijďte na snídani a pak si užijte 3 hodiny skvělé relaxace. Po wellnessu máte možnost zdarma využívat pokoj bez příplatku do 13:00.

 

ZDARMA PRODLOUŽENÍ POBYTU NA POKOJI DO 13:00 HODIN PŘI REZERVACI ODPOLEDNÍHO INTERVALU.

Váš pokoj můžete užívat do 13:00 hodin bez příplatku a pak se přesunout do wellness.

 

UPOZORNĚNÍ:

SLUŽBY PŘEDNOSTNÍHO CHECK-INu A PRODLOUŽENÍ POBYTU NELZE VYUŽÍT NA APARTMÁ: OBLIQO, DREAM, HORIZONT, HARMONY A KING!


BONUS PRO JEŠTĚ NEUBYTOVANÉ:
BONUS PRO JEŠTĚ NEUBYTOVANÉ, NEBO VEŘEJNOST:

 

ZDARMA CHECK-IN OD 12:00 HODIN PŘI VÝBĚRU RANNÍHO INTERVALU.

Přijeďte na wellness již od rána. Objednaný pokoj přednostně uklidíme během toho co budete relaxovat a pak se po wellness můžete rovnou ubytovat.

 

ZDARMA CHECK-IN OD 12:00 HODIN PŘI VÝBĚRU ODPOLEDNÍHO INTERVALU.

Přijeďte na hotel již v poledne, Váš pokoj přednostně uklidíme, ubytujete se a od 13:00 relaxujte ve wellness.

 

UPOZORNĚNÍ:

REZERVACI PŘEDNOSTNÍHO CHECK-INu, NEBO PRODLOUŽENÍ JE NUTNÉ OBJEDNAT PŘEDEM, BEZ POTVRZENÍ RECEPCE NENÍ MOŽNÉ SLUŽBU VYŽADOVAT NA MÍSTĚ. (POKOJ NEBUDE UKLIZEN/PŘIPRAVEN). SLUŽBU JE MOŽNÉ POSKYTNOU POUZE POKUD TO UMOŽŇUJÍ JIŽ VYTVOŘENÉ REZERVACE UBYTOVÁNÍ.


Nechte se unést

komfortem

 

KOLIK STOJÍ ZÁŽITKY K NEZAPLACENÍ?

RANNÍ

9:00 - 12:00
(3 HODINY)

2 500 Kč
ODPOLEDNÍ

13:00 - 16:00
(3 HODINY)

3 000 Kč
VEČERNÍ

17:00 - 20:00
(3 HODINY)

3 000 Kč

 

NOČNÍ

21:00 - 24:00
(3 HODINY)

3 000 Kč
CELONOČNÍ

wellness 21:00 - 8:00
(MAX. 2 OSOBY)

6 000 Kč

+420 774 108 430  |  info@hotelfenix.cz

 

V CENĚ
 • absolutní soukromí
 • ručníky, osušky, župany, prostěradla
 • aktivní Netflix a Youtube, Spotify
 • parkování u hotelu, wifi připojení
 • nezapomenutelné zážitky

POPLATKY / DOPLATKY
 • základní cena je platná pro 1-2 osoby
 • každá další osoba + 500,- Kč
Storno podmínky
zrušení rezervace do 5 dnů před čerpáním služby 5% z hodnoty rezervace
zrušení rezervace méně než 5 dny před čerpáním služby 100% z hodnoty rezervace
 • Storno podmínky
  • zrušení / změna rezervace do 3 a více dnů před čerpáním služby 20% z hodnoty rezervace
  • zrušení / změna rezervace méně než 3 dny před čerpáním služby 100% z hodnoty rezervace

  Kauce

  • v individuálních případech může být před vstupem vyžadována kauce
DŮLEŽITÉ
 • Maximální kapacita je 6 osob.
 • Vstup dětí povolen od 9 let.
 • Celonoční SPA je pouze pro starší 18 let.
 • Ve SPA je zakázano: kouření všech typů cigaret, zapalování svíček, používání vonných esencí a olejů v saunách, vnášení skleněných předmětu (skleničky, lahve...).
Odhalte tajemství dokonalé relaxace
FINSKÁ SAUNA

Vypoťte stres a starosti. Tak, aby vám to bylo co nejpříjemnější. Teplotu (od 40 do 110°C) i relativní vlhkost (3% - 20%) si totiž nastavíte podle libosti. Dokonalou relaxaci těla i duše ještě zintenzivníte uklidňující hudbou a poléváním saunových kamenů. Vyjdete jako nový člověk. A navíc i s posíleným krevním oběhem a organismem. Sauna je vybavena  audio systém s možností poslechu muziky z vašeho telefonu přes Bluetooth.

INFRA SAUNA

Je pro vás klasická sauna až příliš horká? V její luxusní infra “sestřičce” najdete jemné, ale přesto intenzivní potěšení s blahodárnými účinky. Infračervené záření typu C totiž pomáhá detoxikovat organismus, prokrvuje celé tělo a zlepšuje látkovou výměnu. Zatímco klasické sauny pracují s teplotami okolo 100 stupňů Celsia, infrasauna si vystačí s teplotami  do 50 °C. To ocení především osoby, kterým příliš velké horko nedělá dobře, nebo na něj dokonce mají alergii.

VÍŘIVKA

 

Všude dobře, doma nejlíp? Je vidět, že jste ještě nezažili perličkovou či vodní masáž v naší prostorné vířivce, kam se vejdou až 4 osoby. Hladina, která je podsvícena deseti LED světly s možností změny barev, skvělý audio systém, bohatě vybavený bar, plazmová televize s Netflixem a dobrá společnost totiž udělají i ze zdánlivě obyčejné koupele nezapomenutelný zážitek pro všechny smysly.

Všude dobře, doma nejlíp? Je vidět, že jste ještě nezažili perličkovou či vodní masáž v naší prostorné vířivce, kam se vejdou až 4 osoby. Hladina, která je podsvícena deseti LED světly s možností změny barev, skvělý audio systém, bohatě vybavený bar, LED televize s Netflixem a dobrá společnost totiž udělají i ze zdánlivě obyčejné koupele nezapomenutelný zážitek pro všechny smysly.

TROPICKÉ SPRCHY

 

Co se takhle na chvíli teleportovat do Amazonie? Stačí jen otočit páčkou – a už se na vás snáší osvěžení, připomínající  lehký amazonský déšť. Navíc u každé ze dvou hlavic lze nastavit jinou teplotu  vody, takže můžete plynule přecházet z ledové do teplé. Tropické sprchy zkrátka posouvají prožitek ze saunování na vyšší level.  Přesvědčte se.

Co se takhle na chvíli teleportovat do Amazonie? Stačí jen otočit páčkou – a už se na vás snáší osvěžení, připomínající  lehký amazonský déšť. Navíc u každé ze dvou hlavic lze nastavit jinou teplotu  vody, takže můžete plynule přecházet z ledové do teplé. Tropické sprchy zkrátka posouvají prožitek ze saunování na vyšší level.  Přesvědčte se.

 

POHODLNÁ POSTEL

Pro odpočinek po sauna určitě oceníte pohodlnou postel s kvalitní matrací z pamětové pěny a řadou polštářů. Mezi každým intervalem se celé wellness vždy uklidí, postel převlékne do nového, čístého prostěradla a polštářky se ošetří desinfekcí. Na důkladné hygieně a čistotě si opravdu zakládáme.

RELAXAČNÍ ZÓNA

 

Po příjemném pocení a osvěžujícím ochlazení je nejlepší zachumlat se do huňatého županu, doplnit tekutiny a třeba i hladinu cukru něčím sladkým, abyste si mohli náležitě vychutnat ten slastný pocit a zároveň načerpali sílu na další saunovací cyklus. A přesně to najdete v našich relaxačních křeslech.

Po příjemném pocení a osvěžujícím ochlazení je nejlepší zachumlat se do huňatého županu, doplnit tekutiny a třeba i hladinu cukru něčím sladkým, abyste si mohli náležitě vychutnat ten slastný pocit a zároveň načerpali sílu na další saunovací cyklus. A přesně to najdete v našich relaxačních křeslech.

+420 774 108 430
info@hotelfenix.cz
O nás Kariéra Časté dotazy Okolí Partneři Aktuality Rezervace Ke stažení Kontakt

Wellness Hotel Fénix, Ještědská 279, Liberec 19, 46008, GPS 50°44'21.01"N 15°01'01.60"E E

© 2022 Hotel Fénix, všechna práva vyhrazena

Designed and developed by 5Q, spol. s r.o
Cookies
Webové stránky používají cookies, díky kterým je prohlížení stránek příjemnější a snazší. Ke zpracování některých cookies potřebujeme od vás souhlas, který dáte kliknutím na "Přijmout vše", nebo nastavte jednotlivě v "Nastavení souborů cookie“. Více informací najdete zde.

Nastavení souborů cookie     Přijmout vše     Odmítnout vše